;

Pedałuj w Wiśle

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Pedałuj w Wiśle

 Też jesteś w gronie rowerowych freaków? 

Lubisz wyzwania, które sprawiają, że czujesz adrenalinę, pot i satysfakcję? Jeśli kochasz rower, górskie trasy i nie boisz się wyzwań, to Wisła jest dla Ciebie idealnym miejscem do pedałowania! To miejsce dla prawdziwych pasjonatów kolarstwa górskiego, którzy chcą poczuć smak przygody na najwyższym poziomie.

Downhill i Uphill – pełne spektrum emocji! Wiślańskie trasy downhillowe przyciągają śmiałków, którzy nie boją się prędkości i stromych zjazdów. Specjalnie przygotowane ścieżki w rejonie Stożka wielokrotnie krzyżują się z naszymi szlakami, dając Ci możliwość doświadczenia czystej adrenaliny. A jeśli preferujesz wyciskające z Ciebie siódme poty podjazdy, trasy uphillowe z pewnością dostarczą Ci satysfakcji. Solidne podjazdy techniczne i piękne widoki to połączenie idealne!

Zwiedzaj Wisłę na dwóch kółkach Nie ograniczaj się tylko do ekstremalnych emocji. Wisła oferuje również malownicze trasy rowerowe, które pozwolą Ci na spokojniejsze zwiedzanie okolicy. Przejedź się wzdłuż rzeki, odkryj urokliwe zakątki i poczuj bliskość natury. Każdy zakręt kryje coś nowego do odkrycia!

Wyjazd na górskie szczyty Nasze trasy prowadzą na szczyty, z których roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki. Niezależnie od tego, czy wolisz wyjechać na rowerze, czy skorzystać z wyciągu (chociaż warto się poświęcić i zmęczyć dla tej dzikiej satysfakcji), czekają na Ciebie niezapomniane chwile.

?Sprzęt i przygotowanie Nie zapomnij o odpowiednim sprzęcie! Rower górski z pełną amortyzacją, szerokie opony z grubym bieżnikiem odporne na przebicie – to podstawa. Pamiętaj też o bezpieczeństwie – kask, ochraniacze i dobre przygotowanie fizyczne to klucz do sukcesu. Jeśli nie masz, albo nie chcesz zabierać ze sobą roweru, no problem - mamy wypożyczalnię a nawet mini warsztat rowerowy, w którym dokręcisz, poluzujesz, koło wymienisz ;) 

Dołącz do naszej społeczności rowerowych freaków i odkrywaj Wisłę na nowo! Sprawdź nasze trasy, poczuj adrenalinę i ciesz się każdym kilometrem na dwóch kółkach. ????‍♂️????‍♀️

POLECAMY TRASY MTB BESKIDY WISŁA! Poniżej mała podpowiedź jak je prześmigać od Hotelu Pod Jedlami


TRASA NA SKOLNITY

Długość: 10 km
Suma podjazdów: 365 m
Średni czas: 1 godz. 30 min.
Czy trasa jest trudna? Trasa pikuś, "tylko" w jednym miejscu trzeba szczególnie uważać

Jeśli jesteś początkującym lub średniozaawansowanym miłośnikiem gór, ta trasa będzie dla Ciebie idealna. Zaczynamy od „wspinaczki” na Skolnity – choć jeśli nie czujesz się na siłach, możesz skorzystać z wyciągu, ale polecam się zawziąć, wrzucić najniższy „bieg” i kręcić! Satysfakcja gwarantowana. Po zdobyciu szczytu czeka Cię przyjemny zjazd. Warto jednak uważać na końcowy odcinek, który jest dość stromy i prowadzi po płytach drogowych – tu zalecamy szczególną ostrożność. Na koniec relaksująca przejażdżka doliną Jawornika z powrotem do Centrum i śmigamy do hotelu.

Z HPJ zjeżdżamy ul. Olimpijskiej, potem po mostku w prawo na ścieżkę pieszo-rowerową. Na skrzyżowaniu z ul. Wyzwolenia skręcamy w prawo, przejeżdżamy przez most, a na rondzie wybieramy drugi wyjazd w kierunku Dziechcinki. Dalej, po minięciu wiaduktu kolejowego, jedziemy w górę i skręcamy w drugi (!) wjazd w prawo w ul. Strażacką. Jadąc do góry, miniemy warsztat samochodowy. Wjeżdżamy w ul. Skolnity i podążamy za czerwonym szlakiem spacerowym w górę. Na skrzyżowaniu jedziemy prosto. Po lewej stronie mijamy przekaźnik telefonii komórkowej i docieramy do górnej stacji najnowszej kolei linowej w Wiśle. (Ten fragment trasy można pominąć, wyjeżdżając wyciągiem Skolnity praktycznie z samego Centrum Wisły przy ul. Kolejowej.) Jedziemy dalej prosto po płytach drogowych. Na skrzyżowaniu zostawiamy zielony szlak turystyczny i czerwony szlak spacerowy, podążając żółtym szlakiem spacerowym aż do doliny Jawornik. Uważajmy na długi, stromy zjazd, pamiętaj- tyłek do góry i jazda! Uśmiech sam pojawi się na twarzy! Nie hamuj samym przednim! Po wjechaniu na główną ulicę, skręcamy w prawo (w dół) i jedziemy aż do mostu na rzece Wiśle, przed którym skręcamy w prawo. Kontynuujemy jazdę ścieżką rowerową, przejeżdżamy pod małym wiaduktem kolejowym, wjeżdżamy w ul. Lipową, mijamy Główny Dworzec PKP i jesteśmy praktycznie w samym Centrum Miasta, później już wzdłuż 1 Maja do Olimpijskiej i prosto do HPJ

 Uważaj podczas zjazdu ze Skolnitego, ale jeśli jesteś wprawiony – ciesz się prędkością!


TAM I NA ZAD, czyli tam i z powrotem

Dystans: 20 km (1 wariant) / 16 km (2 wariant )
Suma podjazdów: +/- 30 m (1 wariant) / 360 m (2 wariant)
Średni czas: 1 godz. do 1 godz. 40 min.
Czy trasa jest trudna? Trasa pikuś w pierwszym wariancie, a w drugim trzeba dać z siebie trochę więcej -WARTO!

Przebieg trasy: Startujemy z Hotelu do Rynku w Wiśle i ruszamy przez Bulwar Księżycowy oraz Bulwar Słoneczny, następnie dojeżdżamy do Ustronia Polany i Ustronia Dobki. Kolejne etapy to Tokarnia, przełęcz Bukowa (592 m n.p.m.), Szymków (614 m n.p.m.), Sochy (565 m n.p.m.), ul. Górnośląska i powrót na Rynek w Wiśle.

To przyjemna wycieczka rekreacyjna, idealna dla rodzin z dziećmi i początkujących rowerzystów. Trasa wiedzie wzdłuż rzeki Wisły i potoku Dobka, po ścieżkach rowerowych. W Ustroniu Dobce możemy zawrócić i wrócić tą samą drogą (lub przedłużyć trasę o niecałe 2 km do Dobki Ślepej, wtedy całość to około 20 km, głównie płasko – wariant 1). Dla bardziej doświadczonych rowerzystów proponujemy powrót przez Osiedle Tokarnia (wariant 2), co jest krótsze, ale obejmuje stromy, 2-kilometrowy podjazd po asfalcie.

Zjeżdżamy do Rynku, kierując się w stronę Amfiteatru. Dalej Bulwarem Księżycowym, skręcamy w lewo, aż do mostu na Wiśle, gdzie skręcamy w prawo w ul. Ustrońską. Przejeżdżamy most i wjeżdżamy na Bulwar Słoneczny, jedziemy wzdłuż prawego brzegu Wisły, przejeżdżając pod mostem w Wiśle Jawornik. Po schodach w Wiśle Obłaziec  rower w łapę, chyba, że jesteś hardcorem i potrafisz jeździć po schodać????dalej jedziemy drogą główną w stronę Ustronia. Po minięciu przejazdu kolejowego i przystanku PKS, skręcamy w prawo w ul. Dębową, dalej ścieżką pieszo-rowerową wzdłuż rzeki aż do skrzyżowania z ul. Wczasową w Ustroniu. Skręcamy w prawo na most, a za mostem znowu w prawo. Po lewej miniemy Szkołę Podstawową w Ustroniu Polanie oraz kościół, dojeżdżając do małego rozjazdu z budynkiem byłego schroniska w Dobce. Tu decydujemy, czy wracamy tą samą drogą, czy wybieramy trasę z podjazdami. Wybór chyba jest oczywisty – PODJAZD! Jeśli wybierzemy kierunek Wisła przez Tokarnię, skręcamy w prawo przez most. Jedziemy asfaltową drogą, na drugim skrzyżowaniu skręcamy w prawo przez kolejny mostek, zaczynając stromy podjazd na przełęcz Bukowa. UP, UP, UP! Na szczycie można odpocząć na ławeczce lub ruszyć dalej w lewo na Szymków. Z Szemkowa kierujemy się w prawo, drogą leśną dojeżdżamy do asfaltowej, którą zjeżdżamy podziwiając krajobraz. Przejeżdżamy koło Hostelu Krokus, dalej ul. Górnośląską do ul. Olimpijskiej i prosto do HPJ (prosto, jak prosto… troszkę pod górkę ????

Uważaj na ruch samochodowy przy wychodzeniu po schodach na ul. Ustrońską (Wisła Obłaziec).


Rowerem wzdłuż Wiślańskich Atrakcji

Dystans: 24 km
Suma podjazdów: 1120 m
Średni czas: 2 godz. do 2 godz. 30 min.
Czy trasa jest trudna? Trasa jest długa, z dość wymagającymi podjazdami, ale warta wysiłku. Gdybyście porządnie PodJedli na śniadaniu to na pewno dalibyście radę

Przebieg trasy: Startujemy z Hotelu i śmigamy do Rynku w Wiśle (429 m n.p.m.) i kierujemy się przez Nową Osadę, Wisłę Malinkę, Cieńków Niźni (798 m n.p.m.), Mały Soszów (720 m n.p.m.), Wisłę Czarne, Zapora na Jeziorze Czerniańskim (539 m n.p.m.), Zamek Prezydenta RP (660 m n.p.m.), Przełęcz Szarcula (763 m n.p.m.), Kubalonka (761 m n.p.m.), zbocze Góry Głębiec (804 m n.p.m.), Kozińce (775 m n.p.m.), Groń (ul. Spacerowa), Jonidło i z powrotem na Rynek w Wiśle i ostatni podjazd pod Hotel 

Trasa oferuje piękne widoki i ciekawe atrakcje turystyczne, takie jak szczyt Cieńkowa z niezwykłym drzewem, zapora na Jeziorze Czerniańskim czy Zamek Prezydenta RP. Pierwszy stromy podjazd można pokonać wyciągiem krzesełkowym. Większość trasy to asfalt, co ułatwia jazdę pod górę. Trasa nie jest bardzo trudna, ale ze względu na liczne podjazdy nie jest zalecana dla zupełnych początkujących w kolarstwie MTB.

Na trasie:

Zjeżdżamy do Rynku i kierujemy się w stronę Amfiteatru, przejeżdżamy mostek przez Wisłę, po czym skręcamy w prawo i podążamy ścieżką rowerową w górę rzeki. Przejeżdżamy przez ul. Olimpijską, Wyzwolenia i mijamy Ośrodek Sportowy Jonidło. Przy moście obok Hotelu Polonia wjeżdżamy na drogę główną, którą docieramy do skrzyżowania na Wisłę Czarne, kierując się dalej na Szczyrk. Mijamy Skocznię im. A. Małysza i wjeżdżamy na ścieżkę rowerową wzdłuż potoku Malinka aż do parkingu przy Kolei Linowej Cieńków. Tu możemy skorzystać z Kolei Linowej Cieńków lub kontynuować jazdę. Jadąc dalej, trzymamy się ścieżki wzdłuż rzeki, następnie na pierwszym moście skręcamy w prawo. Na skrzyżowaniu po 200 m ponownie skręcamy w prawo, podążając za niebieskim szlakiem spacerowym. Krętą drogą jedziemy w górę, docierając do stromego podjazdu na górę Cieńków Niźni. Polecamy odwiedzić magiczne drzewo na Cieńkowie i podziwiać zapierające dech widoki. Zjeżdżamy niebieskim szlakiem spacerowym między domami, zjazd jest trudny. Po około 1,3 km dojeżdżamy do drogi głównej, gdzie skręcamy w prawo. Na skrzyżowaniu z trójkątnym skwerem jedziemy prosto, przed szlabanem skręcamy w prawo, a następnie w lewo w ul. Nad Zaporą. Dojeżdżamy do zapory, gdzie podziwiamy brzeg Jeziora Czerniańskiego. Wyjeżdżając z lasu, wjeżdżamy na zaporę. Po przekroczeniu zapory skręcamy w lewo na drogę główną. Na skrzyżowaniu skręcamy w prawo w kierunku Zamku Prezydenta RP. Mijamy Dolny i Górny Zamek, wspinając się na Przełęcz Szarcula. Od Szarculi do Kubalonki droga jest prawie płaska. Z Przełęczy Kubalonka kierujemy się na parking po prawej stronie, skąd zaczyna się asfaltowa droga na zbocze Góry Głębiec, najwyższy punkt na trasie. Stąd mamy zjazd z krótkimi wyjątkami. Droga zmienia się z asfaltu na płyty i z powrotem. Należy uważać na stromy zjazd z Kozińców. Na skrzyżowaniu jedziemy prosto, mijając Karolowy Dwór. Dalej droga główna prowadzi w prawo, ale my wybieramy nieubity odcinek prosto. Alternatywnie, można kierować się zielonym szlakiem do ul. Na Groń, co jest łatwiejszym wariantem. Jedziemy po kostce brukowej, skręcamy w prawo przed pomarańczowym budynkiem i kierujemy się do kładki na Wiśle przy Ośrodku Sportowym Jonidło. Za mostkiem skręcamy w lewo i ścieżką pieszo-rowerową docieramy do skrzyżowania ul. Wyzwolenia i Konopnickiej. Ścieżką rowerową przy ul. Konopnickiej dojeżdżamy do Centrum Wisły i pod górkę do hotelu :) satysfakcja gwarantowana!

Bądźcie ostrożni podczas zjazdu po płytach drogowych z Kozińców!


Transgraniczna trasa Soszów - Nydek (cz) - dla freaków, petard rowerowych

Długość: 31 km
Suma podjazdów: 1140 m
Średni czas: 4-5 godz.
Trudność: oj zmęczysz się zmęczysz, trasa dla wytrzymałych

Przebieg trasy: HPJ -Rynek w Wiśle (429 m) – Jawornik – Soszów Schronisko (798 m) – Mały Soszów (762 m) – Przełęcz Beskidek (684 m) – Střelma (495 m) (Czechy) – Nydek (403 m) (Czechy) – Filipka (762 m) (Czechy) – Mały Stożek (843 m) – zbocze Stożka (900 m) – Mały Stożek (843 m) – Kobyla Skała (716 m) – Siglany (599 m) – Rynek w Wiśle.

Charakterystyka trasy: To jedna z najtrudniejszych tras „MTB Beskidy Wisła”, która prowadzi również przez czeską stronę Beskidów, odwiedzając gminę Nydek. Na trasie występują liczne wymagające zjazdy i podjazdy. Jeden z podjazdów można pominąć, korzystając z wyciągu Soszów. Trasa jest malownicza i zróżnicowana, obejmując różne rodzaje nawierzchni. Jest rekomendowana dla średniozaawansowanych i zaawansowanych rowerzystów. Na trasie znajdują się atrakcyjne punkty, jak Schronisko na Soszowie, szczyt Filipki i Krzakowska Skała z pięknymi widokami na Wisłę.

Trasa jest trudna, więc lepiej ją wypunktować ;)

  • Początek: Startujemy z Hotelu i śmigamy do Rynku w Wiśle i głównym deptakiem kierujemy się w stronę Ustronia. Po przekroczeniu ul. Kolejowej skręcamy w ul. Lipową. Mijamy Zameczek Myśliwski Habsburgów po prawej i kościół po lewej, przejeżdżamy pod małym wiaduktem kolejowym i na rozwidleniu jedziemy prosto za czerwonym szlakiem rowerowym, wyjeżdżając w Jaworniku.
  • Jawornik: Jedziemy długim odcinkiem ul. Jawornik i ul. Cieślarów aż do dolnej stacji wyciągu Soszów.
  • Wyciąg Soszów: Wyjeżdżamy koleją linową lub stromym podjazdem ul. Cieślarów do niebieskiego szlaku turystycznego prowadzącego do Schroniska na Soszowie.
  • Schronisko na Soszowie: Czerwonym szlakiem turystycznym kierujemy się w stronę Czantorii, lekko podjeżdżając na Mały Soszów, następnie docieramy do Przełęczy Beskidek (trudny zjazd).
  • Czechy: Za słupem granicznym skręcamy w lewo na czeską stronę i zielonym szlakiem zjeżdżamy stromą ścieżką leśną do Střelmy. Dalej przyjemnym asfaltowym zjazdem docieramy do centrum Nydku.
  • Nydek: Na rondzie kierujemy się w lewo, po 400 m (mijając drewniany kościółek po lewej) na skrzyżowaniu skręcamy w lewo, przejeżdżamy przez most i kierujemy się drogą asfaltową za czerwonym szlakiem turystycznym. Po 1,5 km na skrzyżowaniu skręcamy w prawo za znakami ścieżki rowerowej.
  • Filipka: Rozpoczynamy długi podjazd na Filipkę, podziwiając widoki na Czantorię, Soszów, Cieślar i Stożek. Dojeżdżamy do małego baru na Filipce.
  • Krzakowska Skała: Jadąc dalej drogą gruntową czerwonym szlakiem, na skrzyżowaniu za drewnianą chatką jedziemy prosto do szczytu Filipki, mijając "kamień graniczny" i punkt odpoczynkowy. Dalej czerwonym szlakiem, skręcamy w lewo w las. Na skrzyżowaniu z żółtym szlakiem wybieramy żółty szlak i rozpoczynamy trudny podjazd aż do końca żółtego szlaku.
  • Mały Stożek: Kierujemy się w lewo za czerwonym szlakiem, podjeżdżamy na Mały Stożek. Na skrzyżowaniu przed dawną budką pograniczników skręcamy w prawo i trzymamy się żółtego szlaku. Po krótkim zjeździe płytami drogowymi przechodzimy na niebieski szlak, który prowadzi nas prosto. Rozpoczynamy łagodny podjazd po płytach, skręcamy w lewo na skrzyżowaniu i wjeżdżamy w las. Po minięciu kilku gospodarstw, za niebieskim szlakiem, skręcamy w lewo i docieramy do Krzakowskiej Skały.
  • Siglany: Zjeżdżamy w dół drogą, odbijamy w prawo za szlakiem, następnie trudnym zjazdem docieramy do górnej stacji wyciągu Siglany. Dalej szlakiem do ul. Ochorowicza.
  • Powrót do Wisły: Po minięciu przejazdu kolejowego zjeżdżamy do ul. 1 Maja. Skręcamy w lewo do ronda na Oazie, pierwszym zjazdem w prawo przejeżdżamy przez most, a następnie w lewo na ścieżkę rowerową wzdłuż Wisły. Przejeżdżamy przez ul. Olimpijską i dalej ścieżką spacerową do kładki, skręcamy w lewo, mijamy Amfiteatr i wracamy na Rynek.
     

Uwaga!! Trudne zjazdy:  zielonym szlakiem turystycznym z Przełęczy Beskidek,  spod Stożka czerwonym szlakiem turystycznym,  spod Krzakowskiej Skały niebieskim szlakiem turystycznym.


Trasa na Stożek

Dystans: 26 km
Suma podjazdów: 897 m
Średni czas: 4 godz.
Czy ta trasa jest trudna? Nooo rejczel... bardzo trudna! Trasa dla "zawodowców"

Przebieg trasy: Hotel Pod Jedlami - Rynek w Wiśle (429 m n.p.m.) – Kopydło – Łabajów – Stożek (978 m n.p.m.), zbocze góry Kyrkawica (965 m n.p.m.) – Kiczory (990 m n.p.m.) – Przełęcz Łączecko (766 m n.p.m.) – Beskid (824 m n.p.m.) – Przełęcz Kubalonka (761 m n.p.m.) – Głębce – Groń (ul. Spacerowa) – Rynek w Wiśle.

Charakterystyka trasy:
Startujemy z hotelu, kierujemy się w ul. Olimpijską. Po przejechaniu mostu na Wiśle, skręcamy w prawo w ścieżkę rowerową. Docieramy do schodów, po których pokonaniu skręcamy w prawo na rondo, wyjeżdżając trzecim wyjazdem (w lewo). Następnie jedziemy drogą główną. Po ok. 3 km skręcamy w prawo na Łabajów (ul. Turystyczna), mijając reklamę Kolei Linowej Stożek, przejeżdżamy pod wiaduktem i obok skoczni narciarskich, aż do Kolei Linowej Stożek, gdzie na parkingu skręcamy w prawo na zielony szlak.Kontynuujemy drogą w górę, początkowo po płytach drogowych, następnie drogą gruntową, docierając do dolnej stacji Kolei Linowej Stożek. Tutaj wybieramy, czy jedziemy dalej na rowerze, czy korzystamy z krzesełka.

Oczywistym jest, (to "oczywistym jest" jest z przymróżeniem oka, lepiej się nie "zajechać", to ma być przyjemnosć, a nie męka), że wybieramy wariant ROWER: Kontynuujemy drogą leśną w górę, aż prawie do górnej stacji Kolei Linowej Stożek, uważając na rowerzystów downhillowych. Gdy zobaczymy górną stację, skręcamy w prawo na szlak – możemy odwiedzić schronisko na Stożku. Podchodzisz zdroworozsądkowo do tej wyprawy? Super, więc kupujemy bilet i jedziemy koleją w górę. Po zejściu z krzesełka kierujemy się ścieżką w prawo do Schroniska.  Od Schroniska jedziemy czerwonym szlakiem w kierunku Kubalonki. Po 1 km decydujemy, czy chcemy jechać trudniejszym, ale widokowym czerwonym szlakiem turystycznym, czy prostszym niebieskim. Wariant szlak czerwony: Kontynuujemy prostą drogą i rozpoczynamy podjazd pod zbocze Kyrkawicy, mijając piękne skały przed Kiczorami. Następnie jedziemy na Kiczory i do Przełęczy Łączecko, pokonując kilka trudnych odcinków. Wariant szlak niebieski: Skręcamy w lewo na szlak niebieski i drogą leśną docieramy do Przełęczy Łączecko, uważając, by nie zboczyć ze szlaku, przecinanego przez drogi leśne. Z Przełęczy Łączecko można zjechać niebieskim szlakiem do doliny Łabajów lub dworca PKP Wisła Głębce. Jeżeli chcemy kontynuować trudniejszą trasę, wybieramy szlak czerwony. Na przełęczy Łączecko skręcamy w prawo, a następnie po ok. 1 km ostro w lewo na szlak prowadzący przez Mrózków, Beskid i kilka mniejszych wzniesień do Przełęczy Kubalonka. To jeden z najbardziej błotnistych odcinków na wiślańskich szlakach (ulubiony przez MTBkowców ;) ) Z Przełęczy Kubalonka jedziemy prosto do drogi głównej, którą można zjechać w lewo lub ostrzej w lewo na szlak zielony. Po zjeździe szutrową nawierzchnią, skręcamy w lewo na skrzyżowaniu (STOP), a następnie w prawo na ul. Kasztanową. Rozpoczynamy krótki podjazd do skrzyżowania z ul. Spacerową, skręcamy w lewo i kontynuujemy prostą drogą. Na skrzyżowaniu z ul. Jesionową jedziemy na ul. 1 Maja.  Dojeżdżamy do Olimpijskiej i kierujemy się do HPJ (oczywiście, że pod górkę, bo kochamy uphill)

Na trasie będą odcinki z buta. Łącznie ok. 300 m; podjazd pod Kyrkawice oraz zjazd z Kiczorów, ale warto na chwilę się wyprostować ;)
Uważajcie na podczas jazdy błotkiem między Kiczorami a Kubalonką i szalonych acz niezwykle pozytywnych rowerzystów downhillowych.

#RowerowaWisła #MTB #Downhill #Uphill #KolarstwoGórskie #Adrenalina #Wisła #Góry #RoweremPrzezWisłę #RowerowaPrzygoda

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Pod Jedlami Sp. z o.o., ul. Cieszyńska 23G, 43-170 Łaziska Górne, NIP: 6342645588

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania, w tym przetwarzania danych dotyczących aktywności użytkownika oraz personalizacji reklam, oraz możliwość zmian ustawień plików cookies, znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Pod Jedlami Sp. z o.o., Cieszyńska 23G, 43-170, Łaziska Górne , Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach analitycznych i marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań, mierzenia ich skuteczności oraz przetwarzania danych użytkownika dla celów analitycznych). Zmiany ustawień plików cookies oraz szczegółowe preferencje dotyczące zgód możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Niezbędne pliki cookies

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert lub dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa, m.in.: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć. Te pliki są wymagane do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Nie wymagają Twojej zgody.

Analityczne pliki cookies

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika. Wyrażając zgodę na te pliki cookies, zgadzasz się na przetwarzanie danych dotyczących Twojej aktywności na stronie w celach analitycznych.

Marketingowe pliki cookies

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące aktywności użytkownika, produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich. Zgoda na te pliki cookies oznacza, że Twoje dane mogą być używane do personalizacji reklam oraz analizy skuteczności naszych kampanii reklamowych.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane